^Zpět

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Skiclub Lipno

Lyžařský oddíl - zakladatel areálu Kramolín

>

Milý Zdeňku,

my níže podepsaní skiklubáci Ti děkujeme za dlouholetou aktivní práci ve SKI-CLUBU LIPNO, z.s. Víme, že jsi vždy pro klub dělal vše, co bylo v Tvých silách a nebýt Tebe, možná by tu naše lyžování ani nebylo. Vždycky jsme u Tebe nacházeli oporu, lidskost, ale i strategickou pomoc nebo rady ohledně našeho lyžování a třeba i společné zábavy. Bylo nám ctí s Tebou pracovat na „normálních„ věcech, točících se kolem našeho klubu, i když to vždy nebylo úplně jednoduché. Ale vždy se našlo řešení, za které jsme se nemuseli stydět. Tvé vedení bylo vždy nesmírně diplomatické, odborné, lidské. Hlavně proto a Tvou zásluhou jsme si klub vysoce cenili, byli jsme hrdí, že jsme členy našeho klubu a že máme takového předsedu, který svým způsobem za nás dýchal. Jsme si vědomi, že spousty obětavé práce na úkor svého vlastního životního času jsi vykonával tak, abychom my ostatní byli co nejméně zatěžováni, a proto právě teď chceme, abys věděl, že jsme si Tvé obětavé práce ve prospěch nás všech vědomi a jme za to velmi vděční.    

Ukončení Tvého vedení v našem klubu je pro nás skutečný šok, kterému nemůžeme stále uvěřit. Bohužel se tak stalo po „demokratické“ volbě, ale skutečnost, že tato změna proběhla bez jakéhokoliv uznání Tvé obětavé práce, je pro nás natolik nedůstojná, závažná a neslučuje se s našimi morálními vlastnostmi člověka, že po celou dobu od konání členské schůze hledáme sami v sobě jakoukoli cestou bychom naše pocity a náš „DÍK TOBĚ ZDEŇKU“ mohli Tobě sdělit. Z těchto důvodů touto cestou Ti Zdeňku za vše, co jsi pro náš SKI-CLUB i pro nás jeho členy za celou dobu vykonal, za Tvou obětavou práci, za Tvé rady, názory, za Tvou neskonale lidskou tvář a porozumění pro každého, chceme abys právě nyní od nás všech slyšel, jak nesmírně si vážíme, že jsi náš kamarád, že jsi jeden z nás a že to, co bylo ve SKI-CLUBU dosaženo a vybudováno je Tvou velkou zásluhou a že vždy budeme Těm, kteří převzali vedení klubu, připomínat, že bez Tvé dlouholeté mimořádně obětavé práce by neměli co přebírat a dále řídit.

Z celého našeho srdce Ti děkujeme a věříme, že i nadále budeš naším kamarádem, neboť žádná funkce není nálepkou VELKÉHO ČLOVĚKA, která se nalepí nebo sundá, ale velký člověk je neoddělitelně spojen s konkrétní osobu navždy. Ty jsi náš velký člověk, který svou poctivou a tichou prací a svým jednáním pro nás všechny vybudoval přirozenou oporu, za kterou jsme velmi vděčni. Věříme, že i směrem do budoucna budeme mít příležitost Tvé zkušenosti a Tvé lidskosti v našem klubu využít. Zůstaň s námi a věř, že jsi stále v naší mysli a v nás máš oporu, protože my Tě stále potřebujeme.

 

S hlubokou úctou

Petr a Markéta Duškovi                     Ota a Dáša Novotných

Tomáš a Linda Krejčovi                     Jarda a Ivana Koleňákovi

Zdeněk a Hanka Šedovi                     Monika a Jirka Jandovi

David a Simona Petrovičovi               Marek a Saša Wohlgemuthovi

Martin a Martina Krupauerovi          Vít a Marcela Šedovi

Kuba a Míša Prűherovi                      Petr a Štěpána Šedovi

Petr a Andrea Štětkovi                       Daniel Barcal             

Jirka a Hanka Lavičkovi                     Vojen Smíšek

Petr a Kateřina Řehouškovi               Jana Kocmichová

Vongrej Lukáš                                    Denisa Novotná         

Jiří Rohlík                                           Jan Sládek jun

Šimon Čihovský                                  Petr Březina

Radek Honza                                      Jaroslav Koutský

Zídková Kateřina                             Jan Irsigler a Andrea Papajová

                             

V Lipně nad Vltavou 20.11.2018

 

Vážení členové Skiclubu,
            k poděkování se můžete připojit formou mailu na adresu    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript." target="_blank">

 

 

 

Copyright © 2020 Skiclub Lipno Rights Reserved.