, tj. chatou Lanovka.

Po shromáždění všech účastníků, příp. okolních zvědavců se přesuneme lanovkou na Kramolín, kde se u druhé občerstvovací stanice posilníme, poté se řádně rozcvičíme a protáhneme celé tělo. Následovat bude hromadný sešup po Jezerní sjezdovce, kde mohou všichni lyžníci za zpěvu a hudby předvést své lyžařské umění.

Po sjezdu se všichni lyžníci sejdou v restauraci Karolína (nebo-li u Fatury), kde mohou „živě diskutovat“ o uplynulé lyžařské sezóně až do večerních nebo nočních hodin. K poslechu a tanci nám bude hrát „Eda a spol“.

Věříme, že se zúčastníte v hojném počtu, abychom důstojně zakončili letošní zimní sezónu. Prosím všechny členy SKI-CLUBu Lipno, kteří na Dolyžnou přijedou (jako účastníci hromadného sjezdu nebo jenom na čumendu), aby zpětným mailem potvrdili svoji účast,nejpozději do čtvrtka 28.3., abychom mohli objednat jídlo,

Na všechny členy SKI-CLUBu Lipno i ostatní zvědavce se velice těšíme.

Copyright © 2019 Skiclub Lipno Rights Reserved.