1) Přihlášení na členskou schůzi, která se koná dne 17.11.2018 je možné zde na tomto odkazu.

Pozvánka a program schůze je zveřejněn v části Informace pro členskou základnu.

2) Vzor plné moci lze stáhnout zde

3) Podrobné informace k lyžařskému výcvikovému zájezdu byly členům odeslány mailem.

Základní informace k zájezdu je zveřejněna v části Informace pro členskou základnu.

Přihlášku na lyžařský výcvikový zájezd lze stáhnout zde.

Milena Krosová - za představenstvo SKI-CLUBU LIPNO, z.s.

Představenstvo SKI-CLUBU LIPNO, z.s.

se sídlem Lipno nad Vltavou 55, IČO 00475190

zapsaného ve spolkovém rejstříku, vedeném Krajským soudem v Č. Budějovicích, oddíl L, vložka 21

svolává

ČLENSKOU SCHŮZI

Termín konání:                      17. 11. 2018

Presence členů SKI CLUBU LIPNO (starších 18 let) bude probíhat od 08:00 do 9:00 hodin.

Po ukončení prezence již člen nemá právo na účast na členské schůzi.

Zahájení členské schůze:      v 09:15 hodin

Místo konání:           Hotel BouCZECH (bývalé ROH nebo Gabreta), Lipno nad Vltavou 16

Svou účast si prosím zaregistrujte nejpozději do 14. 11. 2018.

Program:                  1. Zahájení a kontrola usnášeníschopnosti členské schůze

2. Volba orgánů členské schůze a schválení programu

3. Hlasování o přijetí nových řádných členů spolku

4. Zpráva o činnosti

5. Zpráva o činnosti závodního oddílu

6. Zpráva o hospodaření

7. Zpráva kontrolní komise

8. Projednání a schvalování nové nájemní smlouvy a dalších souvisejících

dokumentů se společností LIPNO-SERVIS, s.r.o.

9. Volba členů orgánů SKI-CLUBU Lipno, z. s. tj. členů představenstva, příp.

členů kontrolní komise

10. Různé, diskuse

11. Schválení usnesení členské schůze a závěr

Členská schůze je usnášeníschopná v případě, že je přítomna nadpoloviční většina členů spolku starších

18 let, kteří jsou oprávněni hlasovat.

Člen SKI CLUBU LIPNO se v souladu se stanovami zúčastňuje členské schůze osobně nebo v zastoupení, tj.

na základě PLNÉ MOCI. Zmocněnec člena předkládá písemnou plnou moc při presenci.

Návrhy dokumentů, které budou projednávány na členské schůzi, se ještě připravují a budou členům následně

zaslány.

Děkujeme Vám za účast a za Váš včasný příchod.

Představenstvo SKI CLUBU LIPNO, z.s.

LYŽAŘSKÝ VÝCVIKOVÝ ZÁJEZD

Termín: 10. – 16. března 2019

oblast Passo Tonale / Ponte di Legno: Hotel Casa Pavoniani

Popis hotelu zde:

Mapa Ski areálu zde:

Podrobné informace k zájezdu byly odeslány mailem. V případě, že jste je neobdrželi,

vyžádejte si je na mailu

Přihlášky zasílejte do 30. 10. 2018 mailem nebo poštou na níže uvedené kontakty:

- Milena KROSOVÁ, SKI CLUB LIPNO, Husova 1632/38, 370 05 České Budějovice

Členové SC uhradí zálohu ve výši 5.000 Kč na účet SKI-CLUBU do 30. 10. 2018

číslo účtu: 220159718/0300 (variabilní symbol – evidenční číslo členského průkazu)