Devátý ročník Lipno SkiCamp18 je již minulostí.

Účastníků bylo cca 300 a na start se postavilo přes 200 závodníků.

image 1401image 620

I přes velikou povánoční oblevu opět Skiareál Lipno dokázal svoji sílu a připravil sjezdovky tak, že jsme k dispozici měli celou Promenádní sjezdovku s dvěmi paralelními obřáky.

Jako vždy byla jedna trať profesionálně měřena a výsledky mohli trenéři, ale třeba i rodiče doma sledovat online. Během tréninkových bloků v pátek a sobotu se na obou tratích odjelo na 2.000 jízd.

Chceme moc poděkovat všem účastníkům za super atmosféru, matce přírodě, že k nám byla milosrdná a taky všem pracantům, kteří se na akci podíleli.

Asi je to dobrá akce, když k nám zavítal i Ježíšek Jindříšek s celým svým Betlémem :-)

No a ještě se musíme pochlubit - naši závodníci totiž patřili k těm nejlepším. Amálka a Markétka Řehouškovi, Vojta Prűher, Ondra Štětka, Šimon Čihovský, Tomáš Vongrej, Markéta Jandová, Šimon Krejčí, Terka Mašková .... více ve výsledcích :-)

Výsledky tréninky

Výsledky Lipno SkiCamp GS