^Zpět

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Skiclub Lipno

Lyžařský oddíl - zakladatel areálu Kramolín

>

logo_skicamp_2014_na_web.jpg

 

   lipno skicamp 14 15 800x600lipno skicamp 14 7 800x600lipno skicamp 14 24 800x600lipno skicamp 14 32 800x600

 

videopozvánka 2014

 

profi foto Josef Štěpán

 

výsledky tréninků a Lipno SkiCamp GS

 

....psalo se v novinách 

 

Závody v obřím slalomu zakončily třídenní Lipno SkiCamp14

 

Od pátku do neděle probíhalo ve Skiareálu Lipno lyžařské soustředění mládeže SkiCamp14

 

„Na startu dvou paralelně postavených slalomových tratí stálo na 170 mladých lyžařů z celé republiky a na měřené trati bylo jenom v sobotu naměřeno přes tisíc jízd“ říká Andrea Štětková ředitelka akce, kterou nikdo z týmu nadšenců Skiclubu Lipno, Skiklubu Chlum a Skiteamu Budweis, neosloví jinak než „paní presidentka“.

 

Díky mrazivému počasí které přišlo na poslední chvíli  a velké podpoře Skiareálu Lipno, byly sjezdovky připravené na zářezy tisíců hran a nedělní závodní trať měla parametry světového poháru. „To bylo vidět i na množství pádů a karambolů“, dodává jeden z organizátorů Jakub Prűher.

 

Součástí Lipno SkiCamp14 byla také organizovaná návštěva Stezky v korunách stromů, bazénu a Hopsária, ale také již kultovní podvečerní program, kde představují jednotlivé kluby nacvičené divadelní, taneční či hudební scénky. V sobotním programu vystoupila naživo i dětská rocková kapela jednoho ze závodníků.

 

Nedělní Lipno SkiCamp GS, který byl zároveň prvním závodem série Šumavského pohárku byl nemilosrdný k favoritům. Absolutně nejrychlejší dívka z tréninkových jízd, ml. žákyně Karolína Vlčková Skiteam Budweis, neukočírovala svojí rychlost a na tvrdě preparované trati minula branku. Naštěstí za ní zaskočila oddílová kolegyně Tereza Loosová, která vybojovala 2. místo. Radost pořadatelům udělali zlatem Ondra Štětka Skiklub Chlum a Jan Sedláček, Vít Šeda a Petr Dušek Skiclub Lipno. Stříbrní byli Veronika Janoušková, Teraza Loosová a Zdeněk Plch Skiteam Budweis a bronzové medaile vybojovali Martin Janoušek Skiteam Budweis a Vojta Prűher Skiklub Chlum.

Výsledky najdete na www.results.cz/vysledky

Copyright © 2019 Skiclub Lipno Rights Reserved.